http://www.parajumpersbelgium.be https://www.parajumpersonlinesale.be http://www.canadagooseonsale.be http://www.troilus.es http://www.maclorry.be https://www.styleandthecity.nl

O Firmie

Kserokopiarki poleasingowe opole

Szanowni Państwo,

Firma Teldex powstała w 1991 r., co daje ponad 20 lat doświadczenia w branży techniki biurowej. Nasza siedziba mieści się w Opolu.

Specjalizujemy się w sprzedaży hurtowej urządzeń wiodących producentów światowych marek, m.in.: Konica Minolta, Kyocera, Ricoh, Sharp, Xerox i innych.

Dostarczamy wysokiej jakości urządzenia biurowe, takie, jak: cyfrowe urządzenia wielofunkcyjne, drukarki oraz kserokopiarki poleasingowe. Opole jest miastem, cechującym się dużym zapotrzebowaniem na tego typu sprzęt, jednakże po nasze kserokopiarki przyjeżdżają do nas klienci z całej Polski.

W naszej ofercie znajdą Państwo również urządzenia z dodatkowym wyposażeniem, akcesoria, tonery, kartridże, materiały eksploatacyjne, części zamienne do kserokopiarek i nie tylko.

Patrząc z perspektywy ponad 20-stu lat, możemy śmiało powiedzieć, że klienci docenili naszą solidność oraz fachowość obdarzając nas dużym zaufaniem.

Zapraszamy do współpracy!